טלגרם

טלגרם הוא שירות הודעות מיידיות וקול על IP מבוסס ענן. ניתן להשתמש בטלגרם במכשירים שונים ומציעה מגוון תכונות פרטיות.

טלגרם היא אפליקציית מסרים מיידיים שקיימת מאז 2013, ומציעה מגוון תכונות פרטיות. הוא נוצר על ידי מייסד VKontakte, פאבל דורוב, שעזב את רוסיה לאחר שסירב למסור את נתוני המשתמשים לממשלה. טלגרם ידועה באמצעי האבטחה שלה מהיום הראשון, הכוללים הצפנה מקצה לקצה בין משתמשים, הודעות הרס עצמי ותשתית מבוזרת ללא נקודת כשל אחת.

ביולי 2017, טלגרם הכריזה על ICO ציבורי עבור האסימון שלהם בשם GRAM (GRAM). המטרה הייתה ליצור מערכת אקולוגית בתוך האפליקציה שבה אנשים יכולים לבלות

טלגרם היא אחת מיישומי ההודעות הפופולריים ביותר בעולם המציעה הצפנה מקצה לקצה.

טלגרם הוא שירות הודעות מיידיות מבוסס ענן אשר פותח על ידי Telegram Messenger LLP, חברה פרטית שבסיסה בברלין.

התכונות של טלגרם כוללות שליחת הודעות ומדיה, יצירת קבוצות של עד 200 אנשים, שידור הודעות לקהלים בלתי מוגבלים וערוצים ציבוריים עם עד 100,000 מנויים.

טלגרם היא אפליקציית הודעות עם תכונות רבות. היא הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות בעולם, והגיעה ל-200 מיליון משתמשים פעילים תוך 6 שנים בלבד.

טלגרם נוצר על ידי פאבל דורוב ואחיו ניקולאי דורוב, שהודח מאוחר יותר מהחברה. בסיס המשתמשים של טלגרם גדל באופן משמעותי לאחר שאדוארד סנודן השתמש בו כדי ליצור קשר עם ארגוני זכויות אדם בזמן שהסתתר בהונג קונג.

טלגרם היא אפליקציית הודעות המציעה שיחות קוליות, שיחות וידאו, מדבקות ומשחקים למשתמשיה. היא גם מציעה הצפנה מקצה לקצה לכל ההודעות והמדיה המשותפים בפלטפורמה שלה – מה שהפך אותה לחביבה בקרב פעילים ומתנגדים שצריכים להגן על התקשורת שלהם מפני מעקב ממשלתי או ניסיונות פריצה.

טלגרם זמין בחינם ב-iOS, אנדרואיד

טלגרם היא אפליקציית הודעות חינמית בקוד פתוח לסמארטפונים. זה פופולרי במדינות רבות בגלל התכונות המאובטחות והמוצפנות שלו.

טלגרם הושק ב-2013 על ידי מייסד הרשת החברתית הרוסית VKontakte, פאבל דורוב. טלגרם היא אחת מאפליקציות המסרים הפופולריות ביותר בעולם עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים פעילים חודשיים.

הוא צבר פופולריות מכיוון שהוא מציע תכונות פרטיות ואבטחה שאינן זמינות באפליקציות הודעות אחרות. הוא מציע גם תכונה המאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות שיהרסו את עצמם לאחר שנקראו על ידי הנמען.

טלגרם היא אפליקציית הודעות עם דגש על מהירות ואבטחה.

טלגרם נוסדה ב-2013 על ידי ניקולאי ופבל דורוב. היוצרים של טלגרם שניהם נולדו ברוסיה, אך הם עזבו את המדינה לאחר התנגשות עם ממשלתו של פוטין. הם רצו ליצור אפליקציה שתהיה מהירה, ללא תשלום ומאובטחת.

טלגרם הפכה לאחת מיישומי ההודעות הפופולריים ביותר בעולם. הוא משמש אנשים בכל רחבי העולם לשיתוף הודעות, תמונות, סרטונים, מדבקות ועוד. התכונות של טלגרם כוללות אחסון בענן המאפשר למשתמשים לאחסן את הנתונים שלהם בשרתים מרוחקים במקום במכשירים שלהם; צ'אטים מוצפנים המאפשרים למשתמשים לשלוח הודעות מבלי לדאוג שצדדים שלישיים יירטו אותם; API פתוח המאפשר למפתחים לבנות כלים חדשים

טלגרם היא אפליקציית הודעות חינמית שאינה דורשת מספר טלפון או כתובת אימייל. זה זמין עבור iOS, Android, Windows Phone ומערכות הפעלה אחרות.

טלגרם נוצרה ב-2013 על ידי שני אחים רוסים שרצו לבנות אפליקציית הודעות מהירה ומאובטחת. הוא מציע חדרי צ'אט עם עד 200 אנשים ומאפשר לשלוח הודעות של עד 1,000 מילים.

טלגרם הייתה אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר באיראן מאז 2015, אז נחסמה על ידי ממשלת איראן.

לחיפוש קבוצות שונות בטלגרם לחץ כאן