סיגנל לאייפון – iOS

יתרונות אפליקציית signal
• חינם.
• הצפנה מקצה לקצה באמצעות פרוטוקול קוד פתוח.
• התקנה קלה.
• שיחות VoIP מוצפנות.
• תומך בהודעות קבוצתיות.
• תומך בקבצים מצורפים לתמונות ווידאו.
• גרסת שולחן העבודה.

חסרונות של סיגנל
• מדי פעם ביצועים קוליים נקודתיים בחיבורים סלולריים.
• כמה תכונות מהנות כמו מדבקות.
• תומך בסוגי קבצים מצורפים מוגבלים.

מאז גילויי סנודן בשנת 2013, חברות טכנולוגיה מציגות את תום לבם הביטחוני כאילו היו עיצובים חדשים או תכונות פורצות דרך. אפליקציות העברת הודעות מפרטות כעת תוכניות הצפנה לצד מדבקות ויצרני GIF. אפליקציית Signal iPhone מבית Open Whisper Systems עושה את העבודה הטובה ביותר לגשר על הפער בין שימושיות לאבטחה מצוינת, אם כי השימוש בה אכן אומר להקריב חלק מהכיף שבמסרים.

איך מורידים סיגנל לאייפון

סיגנלים זמין בחינם דרך App Store, ולא היה לי שום בעיה להתקין אותו על שלי אייפון 6 (ב אמזון) . האפליקציה זמינה גם לאנדרואיד , שם קווי הרוחב הגדולים יותר של הפלטפורמה של גוגל מאפשרים לה לתפקד כתחליף מוחלט לאפליקציית ה- SMS המלאי. האפליקציות יכולות לתקשר בין פלטפורמות.
Signal משתמש במספר הטלפון שלך כדי למצוא באופן אוטומטי משתמשי Signal אחרים שאיתם אתה יכול לשוחח בצורה מאובטחת, ולכן באופן טבעי עליך לרשום את מספר הטלפון שלך. פשוט הקש על הספרות שלך והוסף את קוד הרישום שנשלח לטלפון שלך באמצעות SMS. אותו תהליך הוא פחות או יותר הנורמה בקרב שליחים ניידים. אפילו גוגל אלו זקוקה למספר הטלפון שלך. זוכה בחירת העורכים, פייסבוק מסנג'ר , לא. אף על פי שמפתחי Signal נקטו צעדים בכדי להבטיח שהחלפה הזו תגן על פרטיותך, הם מודים בכך שעדיין לא נמצא פתרון מושלם.
פרסומת
Open WhisperSystems הודיעה לאחרונה כי אפליקציית ה- iPhone פועלת כעת ביחד עם אפליקציית דפדפן Chrome הקיימת. קישור בין השניים קל כמו צילום תמונה של קוד QR. זה פשוט, דומה לאופן שבו WhatsApp מטפלת בהודעות מרובות מכשירים, אך ללא צורך לשמור על הטלפון בטווח המחשב שלך. באפשרותך לבטל את רישום המחשבים מתפריט ההגדרות באפליקציית Signal, ולהשאיר לך שליטה על אילו מכונות יכולות לגשת לחשבונך.

סיגנל מאובטחת
אפליקציית Signal שופצה לחלוטין מאז שבדקתי אותה לאחרונה. חלף הניווט המביך במסך התחתון. כעת יש רק שני מסכים: תיבת דואר נכנס וארכיון. תיבת הדואר הנכנס מציגה את ההודעות האחרונות שלך, הן נקראות והן שלא נקראו. הקש על הודעה כדי לפתוח אותה. החלק שמאלה כדי למחוק או להעביר לארכיון. הודעות בארכיון נשמרות בקטע הארכיון, שם הן קרובות בהישג יד אך אינן נראות לעין.
כדי להתחיל צ'אט חדש, הקש על הלחצן בפינה השמאלית העליונה. פעולה זו מעלה רשימה של כל האנשים ברשימת אנשי הקשר שלך שהתקינו גם את Signal. הקש על אחת כדי להתחיל הודעה, או הקש על הסמל בפינה השמאלית העליונה כדי להתחיל הפעלת מסרים קבוצתיים. מסרים קבוצתיים פועלים בדיוק כמו אדם לאדם, וכל אחד יכול להוסיף או לעזוב את הקבוצה בכל עת.

הודעות בסיגנל דומות מאוד להודעות באפליקציית ההודעות iOS 10 . הטקסט שלך מופיע בבועות דיבור כחולות בצד ימין של המסך, והודעות נכנסות מופיעות בבועות אפורות בצד שמאל. אתה יכול גם לשלוח תמונות שכבר צילמת והוספת לאפליקציית התמונות, או לצלם סרטונים או תמונות טריים ישירות מ- Signal. מטעמי אבטחה, כל תמונות או סרטונים שתצלם עם Signal לא נשמרים בטלפון שלך.
טקסט יכול לקחת אותך רק עד כה, אבל אתה יכול לדבר בצורה בטוחה גם באמצעות Signal. בתוך כל צ'אט אחד על אחד, אתה יכול להקיש על סמל הטלפון בפינה השמאלית העליונה כדי להתחיל שיחת VoIP מוצפנת. שוב, אתה יכול לדבר רק עם משתמשי Signal אחרים, והם האנשים היחידים שמופיעים בקטע אנשי קשר. כשאתה מקבל שיחה, Signal מעביר התראת דחיפה ומשמיע מנגינה שמזכירה מסלול גלי אדים. מענה מושך מסך שיחה מותאם אישית, המספק את כל התכונות שאתה מצפה להן, כגון החזק, רמקול והשתקה.
סיגנל מציג גם ביטוי אקראי בן שתי מילים לכל שיחה. גם אתה וגם האדם בקצה השני של השורה רואים את אותו הביטוי ויכולים לאשר זהות זה על ידי דיבורו בקול רם. Cryptocat וכמה שירותי צ'ט מוצפנים משתמשים בביטויים סודיים דומים לצורך אימות.
כשאני נוסע לכנס האבטחה של Black Hat, אני משתמש באפליקציית Signal כדי לשמור על קשר עם הבית ועמיתי בכנס. כשמחוברים ל- Wi-Fi, שיחות נשמעות מצוין, מעט טוב יותר משיחות טלפון רגילות. בשיחה יש חביון מינימלי ורק עיוותי שמע מזדמנים ומתונים. ללא Wi-Fi, הדברים יכולים לגעת קצת. לרוב, שיחות נשמעות טוב באותה מידה בחיבורים סלולריים כמו ב- Wi-Fi. אך כאשר LTE אינו זמין, או שאתה יכול רק למשוך כמה ברים למטה, שיחות לפעמים נופלות או נכשלות בחיבור.

מחיר האבטחה בסיגנל לאייפון

כפי שציינתי קודם, Signal ב- iPhone מאפשר לך ליצור קשר ולשוחח רק עם האנשים באנשי הקשר שלך שגם להם מותקן Signal. הסיבה לכך היא ש- סיגנל מצפין הודעות מקצה לקצה; רק מקבל ההודעה שלך יכול לקרוא אותה. כן, יתכן שתתקשה לגרום לחבריך להירשם, אך הכל מבטיח שאף אחד – לא סיגנל, או כל סוכנות ממשלתית שתזמן את סיגנל – יוכל לקרוא את ההודעות שלך.
גרסת האנדרואיד מסוגלת יותר בהקשר זה. היא שולחת הודעות SMS לא מוצפנות למשתמשים שאין להם הודעות Signal ומוצפנות לאלה שיש להם, ומתפקדים כתחליף להעברת הודעות מלאה וחלקה. Google Allo שולחת הודעות SMS כאשר הנמען לא מותקן ב- Allo, אך הודעות אלה מגיעות ממספרי טלפון אקראיים לכאורה וקשה להבנה.
הודעות שנשלחות באמצעות Signal מאובטחות באמצעות פרוטוקול הצפנת Signal. זהו קוד פתוח, מה שאומר שהקוד שלו נבחר בקפידה לבעיות אפשריות. זה בניגוד חד לטלגרם , שיש בה הרבה תכונות מהנות והצפנה מקצה לקצה, אך משתמשת בפרוטוקול קנייני שלא נבדק. זה אולי נראה כמו הבחנה קטנה, אך מומחי אבטחה מסכימים שתוכנת קוד פתוח היא בדרך כלל בטוחה יותר מתוכנה סגורה ומותאמת אישית.
ראוי לציין שאפליקציית Messages של אפל שולחת גם הודעות iMessage מוצפנות מקצה לקצה למשתמשי אייפון. אפליקציית Messages עודכנה לאחרונה עם שינויים נרחבים, כולל חנות אפליקציות ומדבקות משולבות, מה שהופך אותה אולי לשירות המסרים המסוגל ביותר שיש שם. זה השירות היחיד שראיתי שמציע תכונות ואבטחה, אך נעול לחומרה של אפל. אם אתה שולח הודעות למשתמשים שאינם של Apple, הם מקבלים הודעות SMS לא מוצפנות. סיגנל הוא צולב לחלוטין, ובניגוד לאפל, הוא מאוד פתוח לגבי הטכנולוגיה שלו.
שלח סיגנל
סיגנל לא מאפשר לך לעשות הכל. לא תזכה לשלוח מדבקות או סלסולים קלים אחרים. זה לא עובד עם פלטפורמות מדיה חברתית אחרות, כך שתצטרך להמיר חברים ובני משפחה כדי להשתמש בו. במקום זאת, Signal מציע את הדרך הקלה ביותר לשלוח הודעות מאובטחות. זה קל לשימוש והפרוטוקול שלו נבדק ביסודיות. והארגון שתומך בכך מנוהל על ידי כספי מענקים על ידי מתנדבים ואינו מעוניין לייצר רווחים ממשתמשי סיגנל או מנתוניהם.
בזכות החוויה המצוינת והאבטחה השקופה שלו, Signal הוא הזוכה בבחירת עורכי המסרים הניידים המאובטחים. הוסף אותו לערכת הכלים שלך של שירותי העברת הודעות, והגיע אליו כאשר האבטחה היא הדאגה העיקרית שלך.