איך משתמשים בסיגנל?

אפליקציית סיגנל – כל מה שרציתם לדעת

אפליקציית Signal: אמנם ל- Signal יש תכונות רבות שאפשר היה לראות ב- WhatsApp או באפליקציות העברת הודעות אחרות, אך ממשק המשתמש החדש יכול להשאיר חלק מהמשתמשים מבולבלים. אנו מסבירים בפירוט כיצד להגדיר, להשתמש ב-  Signal ואת תכונות המפתח.

סיגנל, אפליקציית העברת מסרים פרטית, נמצאת כעת בראש טבלאות בחנות האפליקציות של אפל , לפני המתחרות Telegram ו- WhatsApp. המעבר לכיוון סיגנל הונע מהשינוי במדיניות הפרטיות של ווטסאפ, שעורר סערה. בעוד של- Signal יש תכונות רבות שאפשר היה לראות ב- WhatsApp או באפליקציות העברת הודעות אחרות, ממשק המשתמש החדש יכול להשאיר חלק מהמשתמשים מבולבלים. אנו מסבירים בפירוט כיצד להגדיר, להשתמש ב- Signal ואת תכונות המפתח.

 

איך מורידים אפליקציית סיגנל

ניתן להוריד את אפליקציית Signal מחנות Google Play או מחנות האפליקציות של Apple. שם המפתח הוא Signal Messenger, LLC. בדיוק כמו WhatsApp אתה צריך להזין את מספר הנייד שלך כדי להגדיר את החשבון.

כשתוריד לראשונה את סיגנל הוא יבקש ממך את מספר הנייד שלך כדי ליצור חשבון. בדיוק כמו ב- WhatsApp אתה מקבל קוד אימות באפליקציית ה- SMS שלך, המשמש לאימות חשבונך. לאחר מכן תוכל להוסיף את שמך, תמונת הפרופיל שלך ולהתחיל להשתמש בסיגנל

 

כיצד למצוא הגדרות אפליקציית Signal באנדרואיד וב- iOS

על אנדרואיד , תוכלו לראות בתפריט שלוש הנקודות על גבי. הקש על זה, ותראה אפשרויות עבור קבוצה חדשה, סמן הכל כנקרא, הזמן חברים והגדרות.

ב- iOS , הקש על תמונת הפרופיל שלך או שם החשבון שלך בפינה השמאלית העליונה, ותפריט ההגדרות אמור להיפתח.

באפשרותך לשנות את מראה האפליקציה מכאן (נושא כהה או בהיר או הגדרות מערכת רחבות), לשנות את הגדרות הפרטיות, ההתראות, לראות מכשירים מקושרים אחרים וגם לעבור להגדרות מתקדמות. אפשרות העזרה קיימת גם בהגדרות, ואפשרות לתרום לסיגנל גם בהתחשב בכך שהיא מנוהלת על ידי מלכ"ר.

מהו ה- PIN הזה, מדוע הוא כל הזמן שואל אותו בכל פעם שאני פותח את האפליקציה?

כשתגדיר את Signal בפעם הראשונה, הוא יבקש ממך ליצור קוד PIN. אות אומר כי הדבר שומר על הצפנת המידע המאוחסן באפליקציה ומבטיח שרק אתה יכול לגשת אליו. מה שזה גם עושה זה כשאתה משחזר את Signal באותו מכשיר, הפרופיל הקודם, ההגדרות ואנשי הקשר שלך משוחזרים. אז וודא שאתה מגדיר PIN שתזכור. אות אומר כי תזכורות ה- PIN יהיו פחות תכופות שעות נוספות.

 

באנדרואיד וב- iOS ניתן לכבות תזכורות PIN בהגדרות. ב- Android ו- iOS, עבור אל הגדרות> פרטיות> הצמד תזכורות וכבה אותו.

הרגע התקנתי מחדש את סיגנל במכשיר האייפון או האנדרואיד החדש שלי. אני לא רואה אנשי קשר או צ'אטים קודמים.

ל- Signal אין גיבויי ענן של צד שלישי כמו WhatsApp. כך שכשתתקין מחדש את Signal במכשיר חדש, הצ'אטים הישנים לא יחזרו. עם זאת, ל- סיגנל יש כמה צעדים עבור אלה המעוניינים להעביר נתונים מהמכשיר הישן, אך זכור כי אלה פועלים רק כאשר יש לך גישה למכשיר הישן המדובר, מה שאולי לא יהיה אפשרי עבור כולם.

בהמשך נסביר כיצד להוסיף את אנשי הקשר והחברים שלך לאפליקציה.

כיצד אוכל למצוא אנשי קשר ב- Signal? אני לא רואה אף אחד מאנשי הקשר שלי המשתמש באפליקציה הזו. אני משתמש בו בפעם הראשונה.

ב- iOS תראה סמל עט למעלה. הקש עליו. זה כדי להתחיל הודעה חדשה. אבל תראה גם אפשרות לחפש לפי מספר טלפון. ניתן להזין ידנית את מספר הטלפון של החברים ולברר אם הם נמצאים באפליקציה ולהעביר להם הודעה. לאחר שהם מקבלים את בקשת הצ'אט שלך, תוכל להמשיך בצ'אט איתם.

תוכלו למצוא כאן את האפשרות להזמין חברים לסיגנל. הקש עליו ותינתן לך אפשרות לשלוח הודעה או דואר כדי להזמין אותם ל- סיגנל. אם תגלול מטה, ייתכן שתראה רשימת חברים המשתמשים ב- Signal. הקש על שם של כל חבר ושלח לו הודעה כדי להתחיל בצ'אט.

גם באנדרואיד, הקש על סמל העט שנמצא בתחתית. כאן, רשימת אנשי הקשר המשתמשים באפליקציה צריכה להיות גלויה. הקש על שם החבר ושלח לו הודעה. להזמנת חברים שאינם משתמשים באפליקציה, הקש על תפריט שלוש הנקודות למעלה ובחר הזמנת חברים. אתה יכול לבחור לשתף את הקישור שנוצר עם אנשי קשר או אפילו להמשיך ישר בוואטסאפ עם האפשרות כיצד לשתף.

 

כיצד אוכל ליצור קבוצת סיגנל?

ב- Android ו- iOS, פשוט הקש על סמל העט ותראה אפשרות לפתיחת קבוצה חדשה. הקש עליו, תראה רשימה של חברים המשתמשים באפליקציה. בחר את החברים שלך, הוסף את שם הקבוצה שהוא אופציונלי ותמונה קבוצתית אם תרצה ויצור את הקבוצה. אך יש לזכור כי חברים יצטרכו לקבל את ההזמנה לקבוצה. רק בגלל שמישהו נמצא באנשי הקשר שלך, זה לא אומר שהם מתווספים אוטומטית לקבוצה שנוצרה על ידך. באפשרותך לשתף קישורי קבוצה גם להזמנת חברים נוספים באמצעות קישור וגם להחליף אפשרות לאשר חברים חדשים שנוספו. בקטע בקשות חבר תוכלו לראות אם יש הזמנות ממתינות או בקשות להצטרף לקבוצה.

כמו וואטסאפ, לקבוצה יש מנהלים. אם יצרת את הקבוצה, אתה מנהל מערכת. אתה יכול להגביל הוספה של חברים חדשים, עריכת מידע קבוצתי גם למנהלים בלבד. ניתן להפעיל הודעות נעלמות נוספות גם עבור צ'אטים קבוצתיים. אתה יכול להקיש על שם משתמש כלשהו ולהפוך אותו גם למנהל קבוצה. בכל קבוצה ניתן לכלול 150 חברים לכל היותר.

 

מדוע Signal ממשיך ומבקש ממני לאמת צ'אטים עם אנשי הקשר שלי?

לכל צ'ט של Signal יש "מספר בטיחות ייחודי" המאפשר לך לאמת את אבטחת ההודעות והשיחות שלך עם אותו איש קשר ספציפי. היית שם לב בוואטסאפ, שמשתמשת גם באותו פרוטוקול Signal להצפנה מקצה לקצה (E2E), בכל פעם שאנשי הקשר שלך עוברים למכשיר חדש, יש לצ'אט הודעה שקוד האבטחה שלהם השתנה.

Signal מאפשר לך לאמת את מספר הבטיחות בכל צ'אט, כדי להבטיח שהצ'אט מאובטח ב- E2E. אתה יכול להקיש על שם האדם בחלק העליון של הצ'אט, ולראות את מספר הבטיחות ולסמן אותו כמאומת. אתה יכול לחלוק את המספר הזה עם החבר ולבקש ממנו לבדוק גם אותו. לחלופין, תוכל לסרוק את קוד ה- QR בטלפון של חברך אם הוא נמצא בקרבת מקום ולאמת את הצ'אט.

"סימן ביקורת יופיע בכותרת הצ'אט לפי שם איש הקשר שלך כאשר מספר הבטיחות מסומן כמאומת", על פי סיגנל. עמוד התמיכה של החברה מוסיף גם הוא 'הוא יישאר מאומת אלא אם כן מספר הבטיחות ישתנה או שתשנה את מצב האימות באופן ידני.' מספר בטיחות זה משתנה כשאתה עובר למכשיר חדש.

 

האם אוכל להגדיר הודעות נעלמות ב- Signal?

כן, אתה יכול להקיש על צ'אט בודד או צ'אט קבוצתי ולהגדיר הודעות שנעלמות. הקש על שם המשתמש או הקבוצה, ותראה את לחצן ההחלפה להודעות נעלמות ברשימת האפשרויות. פשוט הפעל אותו. ניתן להגדיר זמן מחמש שניות לשבוע וההודעות בצ'אט ייעלמו לאחר שראו.

 

מה לגבי שיחות וידאו ושמע?

לכל צ'אט Signal יש אפשרות לשיחת וידאו ושיחה קבוצתית. עבור שיחות קבוצתיות, כולם צריכים להיות בגרסה החדשה של הקבוצות ולא בקבוצות מורשת ישנות יותר, אז וודא שאתה נמצא בגרסה האחרונה של האפליקציה. מצאנו ששיחות הווידיאו הקבוצתיות היו קצת קשות להתחלה וההתנסות בחשמל. עליך גם לוודא כי כל אחד מהקבוצה אימת את מספרי הבטיחות על מנת ששיחת הווידיאו הקבוצתית תמשיך. בחזית שיחת הווידאו, Signal עדיין זקוק לעבודה רבה. שיחות קבוצתיות מוגבלות כרגע ל -5 משתתפים.

 

האם אוכל לשתף תמונות, קבצים ו- GIF ב- Signal?

כן, פשוט הקש על סמל הפלוס שליד בוט הטקסט בכל צ'אט. תראה אפשרויות למצלמה, GIF, קובץ, אנשי קשר ושיתוף מיקום. אם הקש על סמל המיקרופון תוכל לשלוח גם הודעות שמע.

תפריט נגישות