סיגנל למחשב / ווב

כיצד אפליקציית Signal Desktop סיגנל למחשב יכולה לעזור בהגנה על פרטיותך

הצפן שיחות טקסט, קול ווידאו עם סיגנל למחשב

הודעות טקסט החליפו את הדיבור כשימוש העיקרי בטלפון. לאלה שרוצים לעקוב אחר מה שאנחנו מדברים עליו, זה הפך את חייהם לפשוטים יותר. הרבה יותר קל לאחסן ולעבוד עם טקסט רגיל מאשר לעשות עם אודיו. אז אולי שימוש באפליקציית מסרונים מאובטחת זה רעיון טוב.

לשם נכנס Signal. סיגנל הוא אפליקציית העברת הודעות מאובטחת לאנדרואיד, אייפון ושולחן העבודה . כמו רוב אפליקציות העברת ההודעות האחרות, ניתן להשתמש ב- Signal לשיחות SMS, קול ושיחות וידאו.

עם זאת אתה משתמש בו, הוא מוצפן מהרגע שהוא עוזב את הטלפון שלך ועד לפענוחו בטלפון הנמען באפליקציית Signal שלהם. אתה עדיין יכול לשלוח הודעות לאנשים ללא אפליקציית Signal, אך היא לא תוצפן. למד להצפין את כל הנתונים שלך . זה רעיון חכם.

הודעות טקסט משולחן העבודה באמצעות סיגנל ווב

אם אתה מבלה זמן רב במחשב, לעבודה או לפנאי, זה נחמד שאתה יכול לשלוח הודעות טקסט משולחן העבודה . לעצור כל כמה דקות להרים טלפון ולהעביר הודעה למישהו זה מעצבן. האנשים ב- Signal יודעים שכך הם הפכו את האפליקציה שלהם לאפליקציית שולחן עבודה. זה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux. אפליקצית שולחן עבודת האות היא להורדה בחינם .

 

מה אוכל לעשות באפליקציית Signal Desktop?

אפליקציית Signal לשולחן העבודה מוגבלת מעט יותר מאפליקציית הטלפון. זה מיועד לסמסים בלבד. באפשרותך לשלוח תמונות, הודעות קוליות באורך של פחות מ -5 דקות, קטעי וידאו וסוגים אחרים של קבצים. אתה לא יכול להשתמש בו לווידאו חי או להודעות קוליות .

אות תומך כמעט בכל אימוג'י שאתה יכול לחשוב עליו; אנשים, בעלי חיים, אוכל, פעילויות, נסיעות, חפצים, סמלים ודגלים.

 

זה מגיע עם שתי חבילות מדבקות; זוזו הבולדוג הצרפתי ובנדיט החתול. אתה יכול גם ליצור ולהעלות חבילות מדבקות משלך ל- Signal. זו לא אפליקציית טקסט משעממת בלבד הנכה על ידי אבטחה. זו אפליקציית העברת הודעות מלאה הכוללת אבטחה מוצקה.

כיצד אפליקציית סיגנל מגנה על האבטחה שלך?

אבן הפינה לביטחון של סיגנל היא ההצפנה מקצה לקצה. מה שאתה רואה כשההודעה שלך הופך למשהו שאינו ניתן לפענוח כאשר הוא עוזב את הטלפון שלך.

הצפנה מתקדמת
ניתן להחזיר אותה להודעה קריאה רק כאשר היא פוגעת באפליקציית ה- Signal של הנמען המיועד. כל מה שעובר דרך אפליקציית Signal שולחן העבודה מוצפן. הודעות, קבצים, תמונות, קטעי וידאו, מדבקות … הכל מוצפן.

כמה מוצפן? סיגנל משתמש בפרוטוקול הצפנה משלו המשתמש בכמה טכניקות הצפנה שונות שיהיו מאובטחות מאוד בפני עצמן. הצפנת AES-256 היא רק אחת מהן.

חיבור מאומת לטלפון שלך
אפליקציית הטלפון רשומה למספר הטלפון שלך, ולכן קשה למישהו להעמיד פנים שאתה אתה אלא אם כן יש לו את הטלפון שלך. אפליקציית Signal לשולחן העבודה קשורה ישירות לטלפון שלך. כשאתה מתקין את האפליקציה, היא תיפתח עם מסך קוד QR גדול כדי לאפשר לך לקשר אותה לטלפון שלך.

מכיוון שהאפליקציה קשורה לטלפון שלך ומספר הטלפון שלך רשום ב- Signal דרך אפליקציית הטלפון סיגנל לאיייפון או סיגנל לאנדרואיד , קל יותר לאנשים לאמת שההודעה באמת הגיעה ממך.

מוגבל לאנשי קשר באפליקציית הטלפון שלך
כשאתה מקשר את אפליקציית Signal לשולחן העבודה, היא מייבאת אנשי קשר מתוך האפליקציה בטלפון שלך. זו הדרך היחידה להכניס אנשי קשר לאפליקציית שולחן העבודה. תכונה זו מונעת ממך בטעות לשלוח את ההודעות הסודיות ביותר שלך לאדם הלא נכון בגלל שגיאת הקלדה.

הודעות על השמדה עצמית
אם כבר מדברים על הודעות סודיות ביותר, אתה יכול גם להגדיר טיימר להשמדה עצמית בכל הודעות שנשלחות מיישום שולחן העבודה Signal. לחץ על תפריט שלוש הנקודות ואז לחץ על היעלמות הודעות . עכשיו אתה יכול לבחור כמה זמן ההודעה תימשך.

הספירה לאחור מתחילה ברגע שאתה שולח את ההודעה, לא ברגע שחברך מקבל אותה. בדרך זו, אם מישהו אחר מרים את הטלפון שלו מאוחר יותר, המסר הזה נעלם.

שני האנשים יכולים לאמת שיחות

באופן אידיאלי, אימתת גם שאתה מעביר הודעות לאפליקציה של חברך ולהיפך. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר לתפריט שלוש הנקודות .

לחץ על צפה במספר הבטיחות ובדוק שיש להם אותו מספר בתוכנה באפליקציה שלהם. לכל שיחת Signal מספר בטיחותי ייחודי.

אם הם זהים, תוכל לסמן את מספר הבטיחות שלך כמאומת. לצד שמם בשיחה, תראה סימן ביקורת עם מאומת ליד. עכשיו אתה יודע בוודאות שאתה שולח הודעה לחבר שלך ולא מקבל phishing. זה גם מסייע בהגנה מפני התקפות אדם באמצע.

התראות שולחן עבודה הניתנות להתאמה אישית

יש גם את היכולת להגדיר את סוג ההודעה על שולחן העבודה שתקבל או לכבות את ההודעה. זה שימושי כאשר אתה ממזער את האפליקציה לשולחן העבודה, אולי בגלל שאתה מראה למישהו משהו על המסך שלך.

ניתן להגדיר הודעות לחץ על; הן שם השולח והן ההודעה, רק שם השולח, לא שם ולא הודעה, או השבתת התראות. אתה יכול גם להגדיר הודעת שמע, דבר שימושי אם כיבית את ההודעה החזותית.

השתמש ב- Signal, היה בטוח
אם אבטחת מידע היא דאגה, אפליקציית Signal לשולחן העבודה היא בשבילך. בכנות, כל אפליקציות המסרים צריכות להיות ברמת אבטחה זו. ליתר ביטחון, אתה יכול ללחוץ על קובץ ואז על נקה נתונים .

תקבל אזהרה שכל אנשי הקשר וכל ההודעות עומדים להימחק ולא ניתן לאחזר אותם. ודא שזה מה שאתה רוצה לעשות לפני שתלחץ על כפתור מחק את כל הנתונים .

כעת אתה יודע כיצד אפליקציית Signal לשולחן העבודה יכולה לסייע בהגנה על פרטיותך, כמו גם באפליקציית Signal Signal. השימוש בשניהם מעניק לך את הנוחות הגבוהה ביותר גם כן.

תפריט נגישות